مطالب خواندنی
در این وبلاگ سعی شده که مطالبی جالب گفته بشه که باعث به وجود آمدن لحظاتی فرح بخش باشه
 
???????: رضا - ۱۳٩٠/۳/۱٧

 (به نقل از سایت تابناک)

حکم دو مدیر سابق متهم در شرکت دخانیات، هفت کلاهبردار بانک ملی و متهم کلاهبرداری 50 میلیون دلاری از بانکهای ملی و سپه در مجتمع ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی صادر شد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجتمع قضایی امور اقتصادی (قسط)، شعبه 68 دادگاه تجدید نظراستان تهران حکم قطعی مدیرعامل سابق شرکت دخانیات و همچنین معاون سابق صنعتی وتولیدی شرکت دخانیات ایران راصادر کرد.
بر اساس این گزارش، این پرونده با اعلام شکایت از سوی اداره کل کاشف مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه و اداره کل حقوقی و قضایی معاونت اطلاعات وزارت اطلاعات در دستور کار مجتمع قضایی اموراقتصادی قرار گرفت که در این پرونده متهمین پس ازتشکیل هیئت مدیره اقدام به خرید ملکی برای ساختمان ستادی شرکت دخانیات کردند که علاوه بر قیمت بسیار بالاترازقیمت کارشناسی شده هزینه‌های بازسازی این ساختمان نیز 70درصد مبلغ کل ساختمان شده است واز این طریق موجب تضییع اموال دولتی شده اند.


????? ???? ...
???????: رضا - ۱۳٩٠/۳/۱٧


خانم سارا پیلین فرماندار سابق آلاسکا و معاون ریاست جمهوری ناکام در انتخابات سال 2008 بر ترک یک موتور هارلی دیویدسون در شهر واشنگتن به همراه طرفدارانش که افراط‌گرایان راستگرا هستند.

 


تصویر دیدنی قایقی مدور در دریاچه ومباناد در جنوب شهر کوچی در هند که هم ابزار کارماهیگیر و هم خانه اصلی او و زن و فرزندش است.

 


یک کفش غول‌آسا که با 15 هزار نخ سیگار درست شده در روز جهانی ضد دخانیات در یک مرکز خرید در شهر بمبئی هند نصب شده است.

 


تصویر یک لاک پشت نادر هندی گونه روفید در کف دستی در بانکوک.


????? ???? ...
????????? ?????:
????? ????? ????? :دریافت كد ساعت